Moje srdeční záležitost

Ženy v byznysu

 

  • Projasním výrazně vaše myšlení.
  • Najdete si své naprosto unikátní řešení.
  • Aktivuji vaší opravdovou motivaci ke změně.

Moje první šéfka byla žena. Rakouští šéfové vždy mluvili o ženách ve své firmě jako o nejcennějších odbornicích.  Znám skvěle fungující čistě ženský tým. Vím, co typicky v ženské či mužsko-ženské komunikaci nefunguje a proč. Vím, s čím se každá žena v práci, v kariéře vyrovnává. I já jsem žila porady 17 mužů a 2 žen. Bývala jsem jediná žena na jednání s lidmi ze zemí, kde žena není tak uznávána v byznysu jako muž. 

Pracuji s vrcholovými manažerkami i s maminkami na mateřské, které hledají novou pracovní cestu, nove nastavení práce a rodinného života. Pro mne platí “úspěšná žena = spokojená žena”.  Vnitřně spokojená žena může být maminka na plný úvazek i velmi výkonná manažerka, co je každý týden v jiné zemi. Jen vše musí ladit s jejím vnitřním nastavením, její energií a tím, co opravdu chce od života v každé jeho fázi. 

Ženy pro svůj rozvoj potřebují hodně inspirace, ujišťování, že když to zvládla ta, pak ta a ještě ta, i ony si mohou troufnout. Proto věnuji hodně svého času mentorIngu talentovaných mladých žen v rámci programů Odyssey, Equilibrium, Minerva 21, mentoruji na konferenci Equal Pay Day, na Allfestu v Litoměřicích.  Jezdím každoročně na světové ženské leadeshipové konference W.I.N., kde také přednáším. Učím začínající podnikatelky zvládat úskalí financí a účetnictví v rámci programu INICIO.

Podporuji skupinu Ženy v byznysu, vystupuji na jejích konferencích a akcích.

Také o Ženách v byznysu ráda hovořím

Zde v nejlepším českém podcastu pro podnikatele Na vlně podnikání.

Jaká je moje hodinovka?

Designuji workshopy na ženská témata:

Ženský time management. Vyjednáváme chytře a hravě, Moderní žena chytře využívá své kvality v práci, Moderní muž dobře komunikuje s týmem žen, Mateřství jako investice, Peníze nebo sex – o čem se bojíme mluvit více?

Ženské otázky jsou často předmětem koučovacích či mentoringových sezení. Jak si najít své místo v podnikání a přitom být vyrovnanou maminkou a manželkou? Jak se jemně prosadit v kolektivu mužů a zůstat ve své ženskosti? Jak najít novou karierů snů a v ní svůj smysl po padesátce?

Díky Lence a jejím workshopům vím, že zvládnu stresové situace a také životní výzvy s nadhledem a elegancí. Je to o mně, mých hodnotách a energii. Lenka mi pomohla v osobním rozvoji a díky tomu také přispěla velkou mírou k úspěchům Dobrých víl. Děkuji jí za to!

-Angelika Nevěřilová

Jsem moc ráda, že jsem Lenku poznala a mohu chodit na její workshopy a mentoring. Své workshopy má vždy skvěle připravené a příjemnou formou se dozvím spoustu úžasných myšlenek, díky kterým se zlepšuji v práci i osobním životě.Kdykoli jsem Lenku požádala o pomoct s problémem v práci, vždy si na mne našla čas, pozorně se mi věnovala a svými otázkami a radami mi pomohla se s problémem vypořádat. Jestli zvažujete workshopy a mentoring, vřele doporučuji ty od Lenky.

-Eva Jabůrková

Lenka Mrázová věnuje podstatnou část své dobrovolnické kapacity funkci předsedkyně správní rady Nadace VIA. V této funkci Lenka pracuje s výkonným ředitelem nadace a se členy správní rady tak, aby se zajistila transparentnost a dlouhodobá udržitelnost filantropické práce Nadace VIA. Přitom Lenka také nabízí velký rozsah profesionálních služeb od daňového poradenství až po koučink a mentorink. Díky jejím rozsáhlým profesním, dobrovolnickým a novinářským úlohám je Lenka advokátkou širšího zapojení žen do byznysu a společnosti jako celku.

-Jiří Bárta, výkonný ředitel Nadace VIA

Spojme se. Nebo lépe… naplánujme naše setkání.

Propojme se na sítích