Zase zopakujeme užitečný workshop z 21. září 2020

Na workshopu se společně podíváme na způsoby optimalizace vašeho dne, která se odrazí na vašem zdraví i výkonu. Vaše tělo ovlivňuje mysl a té můžete dát ty nejlepší podmínky pro práci i odpočinek pomocí oboru, který je na západě známý už desetiletí – biohacking.

Sama mohu sloužit jako živý důkaz fungování biohackingu, neboť dost tipů a triků léta využívám.

Odnesete si:

  • Praktické tipy a cvičení, jak si zajistit více energie přes den
  • Znalost, jak nám nenápadně uniká energie přes den a co s tím
  • Základy spánkové hygieny
  • 80/20 stravy
  • Praktický akční plán pro svůj den
  • Přehled o nenáročných a velmi účinných způsobech, jak být „lepší verzi sebe sama každý den“!

Workshopem vás provede Libor Mattuš, instruktor dechové a chladové terapie, bojových umění a cizích jazyků. Libor je spoluzakladatelem Code of Life, firmy, která pomáhá firmám i jednotlivcům žít jednodušší a plnější život pomocí biohackingu.

Těšíme se na vás!

Sejdeme se v 18 hod v Jugoslávské 29, Praha 2

Cena workshopu je 490 Kč.

Přihlaste se na workshop

Díky Lence a jejím workshopům vím, že zvládnu stresové situace a také životní výzvy s nadhledem a elegancí. Je to o mně, mých hodnotách a energii. Lenka mi pomohla v osobním rozvoji a díky tomu také přispěla velkou mírou k úspěchům Dobrých víl. Děkuji jí za to!

-Angelika Nevěřilová

Jsem moc ráda, že jsem Lenku poznala a mohu chodit na její workshopy a mentoring. Své workshopy má vždy skvěle připravené a příjemnou formou se dozvím spoustu úžasných myšlenek, díky kterým se zlepšuji v práci i osobním životě.Kdykoli jsem Lenku požádala o pomoct s problémem v práci, vždy si na mne našla čas, pozorně se mi věnovala a svými otázkami a radami mi pomohla se s problémem vypořádat. Jestli zvažujete workshopy a mentoring, vřele doporučuji ty od Lenky.

-Eva Jabůrková

Na kurzu jsem měl možnost se potkat s kolegyněmi a kolegy a společně řešit něco jiného než daně. Rád bych vyzdvihl vynikající lektorky s praktickými zkušenostmi.

ng. Robert Jurka

Lenka je velmi inspirativní osobnost v pravém slova smyslu. Je velmi činorodá a její aktivity a zkušenosti zdaleka přesahují běžný "korporátní" svět, což je velmi osvěžující. Během našich diskuzí klade zajímavé dotazy, které mě motivují dívat se na věci z různých perspektiv. Společně hledáme řešení a její názory a návrhy jsou velmi validní a je z nich patrná obrovská zkušenost. Lenka je profesionál a je naprosto spolehlivá. Podklady, na kterých se domluvíme, posílá obratem, a i v mezidobí našich setkání mně kontaktuje se zajímavými informacemi a články. Ze spolupráce s Lenkou jsem nadšená.

– Lucie Musilová, Director, Senior Relationship Manager, ING Bank Česká republika

No a musím Ti ještě poděkovat, protože teď oceňuji, že když jsem se Tebou v rámci mentoringu řešila, jestli a kolika lidem dávat HO, tak jsi mě k tomu popostrčila a já teďka sklízím plody 🙂 celý tým je tento týden na home office a funguje to bez potíží. Jednak jsou na to zvyklí, takže to pro ně není šok a ví, jak mají pracovat. Takže super 🙂

– Andrea Valentová, Manažerka controllingu Brose CZ spol. s r.o. Kopřivnice