Přesný termín vypíšeme dle aktuální situace

  Zvu vás na workshop  Delikátní manipulace v nezvyklém prostředí květinové dílny luka:sh, Francouzská 3, Praha 2 https://www.lukash.florist/contact.  Mnoha podněty mne u workshopu doplní psychoanalytik Jan Theodor Kozumplík https://www.linkedin.com/in/jan-theodor-kozumpl%C3%ADk-3ba1893/ 

 Manipulujeme, manipulují s námi, nebo nás jen ovlivňují a motivují? Manipulace je součást našich životů. Pod slovem manipulace každý rozumíme něco jiného. Podle mne manipulace není správná. Janek a mnozí jiní to vidí jinak. Pojďme hledat, co je ještě ovlivňování, stimulování, přesvědčování, motivovaní, inspirace a co je už pro každého z nás za hranou a vadí nám.  

  Na praktických ukázkách a v lehce pikantním rozhovoru s Jankem si ukážeme:  

– Jak dobře poznám, kdo se mnou skutečně manipuluje a kdo se mne jen snaží ovlivnit  

– Jak se mohu elegantně zachovat  

– Manipulátoři, psychopaté – jak na ně, když nám vstoupí do života  

– Jak mohu účinně získávat lidi pro své záměry a nemít pocit, že manipuluji

  

Workshop se koná mezi 18 – 21 hod. Bude proložen malými přestávkami na zažití kouzla květin kolem.  

Sejdeme se ve Francouzské 3, Praha 2

 

Cena workshopu je 490 Kč.

 

Těšíme se na vás!   

Lenka a Janek

 

 

Přihlaste se na workshop Delikátní manipulace

Díky Lence a jejím workshopům vím, že zvládnu stresové situace a také životní výzvy s nadhledem a elegancí. Je to o mně, mých hodnotách a energii. Lenka mi pomohla v osobním rozvoji a díky tomu také přispěla velkou mírou k úspěchům Dobrých víl. Děkuji jí za to!

-Angelika Nevěřilová

Jsem moc ráda, že jsem Lenku poznala a mohu chodit na její workshopy a mentoring. Své workshopy má vždy skvěle připravené a příjemnou formou se dozvím spoustu úžasných myšlenek, díky kterým se zlepšuji v práci i osobním životě.Kdykoli jsem Lenku požádala o pomoct s problémem v práci, vždy si na mne našla čas, pozorně se mi věnovala a svými otázkami a radami mi pomohla se s problémem vypořádat. Jestli zvažujete workshopy a mentoring, vřele doporučuji ty od Lenky.

-Eva Jabůrková

Na kurzu jsem měl možnost se potkat s kolegyněmi a kolegy a společně řešit něco jiného než daně. Rád bych vyzdvihl vynikající lektorky s praktickými zkušenostmi.

ng. Robert Jurka

Lenka je velmi inspirativní osobnost v pravém slova smyslu. Je velmi činorodá a její aktivity a zkušenosti zdaleka přesahují běžný "korporátní" svět, což je velmi osvěžující. Během našich diskuzí klade zajímavé dotazy, které mě motivují dívat se na věci z různých perspektiv. Společně hledáme řešení a její názory a návrhy jsou velmi validní a je z nich patrná obrovská zkušenost. Lenka je profesionál a je naprosto spolehlivá. Podklady, na kterých se domluvíme, posílá obratem, a i v mezidobí našich setkání mně kontaktuje se zajímavými informacemi a články. Ze spolupráce s Lenkou jsem nadšená.

– Lucie Musilová, Director, Senior Relationship Manager, ING Bank Česká republika

No a musím Ti ještě poděkovat, protože teď oceňuji, že když jsem se Tebou v rámci mentoringu řešila, jestli a kolika lidem dávat HO, tak jsi mě k tomu popostrčila a já teďka sklízím plody 🙂 celý tým je tento týden na home office a funguje to bez potíží. Jednak jsou na to zvyklí, takže to pro ně není šok a ví, jak mají pracovat. Takže super 🙂

– Andrea Valentová, Manažerka controllingu Brose CZ spol. s r.o. Kopřivnice